rentacar oto kiralama arac kiralama
aysumporno izleporno izlepornporno izlepornoporno izlepornomobil pornopornopornporno indirporno izleporno tvpornoseksseks izleporno izlesikişsikişporn izlexhamsterazgın pornosıcak pornosinirsiz pornoxvideosyesilcam izleporno izlepornoporno porno izle bedava oyun oyna 2013 hairstyles dolap tamircisi porno Flas Oyun Oyna Yemek Tarifi Ask Sözleri Komik Video izle dusakabin pergola tente ipad servisi Sandalye bayrakci
ŠKPC
Galimybė
2017 m. birželio 7 d., trečiadienis
Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centras šiuo metu vykdo priėmimą į profesinių studijų programą Pedagogika. Daugiau informacijos - Švietimo studijų centro svetainėje http://ssc.vdu.lt/187-priemimas-i-programa-pedagogika-2017. Prašome perduoti šią informaciją dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose ir profesinėse mokyklose, neformaliojo švietimo įstaigose, tačiau neturintiems pedagogo kvalifikacijos.
 
Atrinkti geriausi konkurso „Mūsų eksperimentas" darbai
2017 m. birželio 7 d., trečiadienis
Sveikiname Lauryną Maciulevičių, Simoną Kursevičiūtę, Roką Tamulevičių, Algirdo Brazausko gimnazijos mokinius, ir jų mokytoją Laimą Sabaliauskienę! Baigėsi ŠMM ir LMNŠC organizuotas STEAM mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas". Vertinimo komisija išrinko 20 geriausių darbų, kurių autoriai bus apdovanoti birželio 15 d. Energetikos ir technikos muziejuje. Jų tarpe - ir mūsų rajono jaunieji mokslininkai!
 
Birželio mėnesio renginiai
2017 m. birželio 5 d., pirmadienis
Planas >>>
 
„Šanso“ rezultatai
2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis

Sveikiname Kaišiadorių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkurso „Šansas“ prizininkus ir jų auklėtojas!

I vieta - Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 8b klasės mokiniai, auklėtoja Gintarė Markevičienė;

II vieta - Kruonio gimnazijos 7b klasės mokiniai, auklėtoja Alė Kerševičienė.

 
Sveikiname Astą Veverskytę!
2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų rajono muzikos mokytoją ekspertę Astą Veverskytę, dirbančią lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“, tapus LVJC surengtos metodų mugės laureate (I vieta)!
 
3-4 kl. Mažųjų matematikų varžytuvės
2017 m. gegužės 23 d., antradienis

Sveikiname rajono 3-4 klasių mokinių Mažųjų matematikų varžytuvių prizininkus ir jų mokytojus!

I vieta - Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinių komanada, jų mokytojos Gita Gofmanienė, Laimutė Juškienė, Loreta Kelblienė, Daiva Vaičiulionienė 

Komandos nariai: Jurgis Kasperavičius, Dovydas Šleinius, Emilija Lankelytė, Matas Marčiulionis, Urtė Rimkutė; 

II vieta - Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokinių komanda, jų mokytojos Ramutė Sakalauskienė, Janina Busilienė, Dalė Bernatonienė, Onutė Račiūnienė; 

Komandos nariai: Tautvydas Vasiliauskas, Giedrius Lenkaitis, Dominyka Kuktaitė, Andrius Mikaliūkštis, Gabrielius Kaziukėnas;

III vieta - Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokinių komanda, jų mokytojos Daiva Lukševičienė, Ona Marcinkevičienė

Komandos nariai: Gvidas Grajauskas, Leja Kerševičiūtė, Gabrielė Santockytė, Pijus Slavinskas, Gintautė Vadvilavičiūtė.

 
8 kl. Anglų kalbos olimpiada
2017 m. gegužės 23 d., antradienis

Sveikiname rajono 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!

I vieta - Ieva Jurevičiūtė iš Vaclovo Giržado progimnazijos, jos mokytoja Lina Kasperavičienė;

II vieta - Matas Nevulis iš Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos, jo mokytoja Dalia Krasauskienė;

III vieta - Saugirdas Mordusas iš Vaclovo Giržado progimnazijos, jo mokytoja Lina Kasperavičienė.

 
5-8 kl. Lietuvių kalbos olimpiada
2017 m. gegužės 23 d., antradienis

Sveikiname rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!

5-6 klasės

I vieta - Vėjūnė Balkutė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Živilė Ambrazevičienė;

II vieta - Ūla Medzevičiūtė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Živilė Ambrazevičienė;

III vieta - Elada Jackevičiūtė iš Vaclovo Giržado progimnazijos, jos mokytoja Birutė Zabelskienė.

7-8 klasės

I vieta - Vita Marija Jucevičiūtė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Vida Gelažienė;

II vieta - Ieva Jurevičiūtė iš Vaclovo Giržado progimnazijos, jos mokytoja Rita Medvedevienė;

III vieta - Miglė Loveikytė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Gintarė Markevičienė.

 
Anglų kalbos žaidimas "Protų mūšiai"
2017 m. gegužės 23 d., antradienis

Sveikiname rajono 7 klasių mokinių anglų kalbos žaidimo "Protų mūšiai" prizininkus ir jų mokytojus!

I vieta - Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinių komanada "Cloud 9", mokytoja Jūratė Vaitonienė

Komandos nariai: Vita Marija Jucevičiūtė, Tauras Paknys, Aidas Šiškauskas, Benas Šimkūnas, Ignas Valevičius, Miglė Zinkevičiūtė;

II vieta - Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokinių komanda "Dream Team", mokytoja Lina Morkūnienė

Komandos nariai: Paulina Jacevičiūtė, Aidas Kaulakis, Kristina Kalaušytė, Laura Dubosaitė, Egidija Juodytė, Galija Žilionytė;

III vieta - Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokinių komanda "Adventure Time", mokytojos Lina Lelešienė ir Salomėja Milaševičiūtė

Komandos nariai: Elė Čiumbaraitė, Karolis Grabijolas, Vita Valiokė, Jokūbas Plenta, Gintautė Mackevičiūtė, Elina Katelevskytė.

 
Sveikiname konkurso „Laimės Paukštė“ laureatus ir prizininkus!
2017 m. gegužės 18 d., ketvirtadienis
2017 m. konkurso „Laimės Paukštė“ laureatais tapo:

Iki 10 metų amžiaus grupėje:

Smiltė Trimirkaitė (10 m.), Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, mokytoja Augenija Višinskienė;

Eva Suseklytė (8 m.), Kybartų „Saulės" progimnazija, mokytoja Agnė Nacevičienė;

Emilija Azaravičiūtė (9 m.), Marijampolės VV KKC meno mokykla, mokytoja Jolita Bičkienė.

Nuo 11 iki 18 metų amžiaus grupėje:

Beatričė Paksaitė (11 m.), Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija „Kukutis", mokytoja Renata Sondaitė;

Kotryna Veželytė (17 m.), Vievio gimnazija, mokytoja Violeta Debesienė;

Lėja Linkaitė (13 m.), Utenos dailės mokykla, mokytojas Danius Galiauskas.

Nuo 19 metų amžiaus grupėje:

Andželika Jankauskienė (44 m.), Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Eglutė";

Andrius Žukauskas (37 m.), Kaišiadorių kultūros centro dailės būrelis, mokytoja Rita Galkuvienė;

Dalia Laureckienė (52 m.), Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla, mokytoja Dalia Jokubauskienė.

 

 

Paskatinamaisiais prizais apdovanojami:

Aiva Gžibovskytė, Kaišiadorių meno mokykla, mokytoja Inga Armanavičiūtė;

Akvilė Žibikaitė, Klaipėdos VLC klubo „Saulutė" dailės būrelis „Ultramarinas", mokytojas Rimvydas Kušlys;

Ameli-Jūratė Jakauskytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla, mokytoja Dalia Jokubauskienė;

Andrius Jurevičius, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija, mokytoja Rita Kušlienė;

Arnas Mickus, Marijampolės „Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Zina Nevierienė;

Austėja Augytė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija, mokytoja A. Barnackienė;

Austėja Tarvydaitė, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykla, mokytoja Inga Šmitienė;

Anastasija Tiurina, Klaipėdos VLC klubas „Žuvėdra", mokytoja Jelena Michno;

Aušrinė Mikalauskaitė, Marijampolės savivaldybės Mokolų pagrindinė mokykla, mokytoja Dalia Kreivėnienė;

Daniil Vasiljev, Klaipėdos „Santarvės" pagrindinė mokykla, mokytoja Žaneta Bespalova;

Deimilė Janonytė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Jūratė Kapcevičiūtė;

Dominykas Bendorius, Marijampolės Rimanto Stanevičiaus pagrindinė mokykla, mokytoja Ernesta Boželytė-Liobienė;

Dominykas Valkauskas, Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija, mokytoja Zita Janulevičienė;

Edvinas Meškus, Šakių r. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla, mokytoja Virginija Kasparaitienė;

Emilija Dragašiūtė, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla, mokytoja Alma Stugienė;

Emilija Zarembaitė, Jurbarko r. viešosios bibliotekos Baltraitiškių filialas, vadovė Virginija Užkuraitienė;

Gabrielė Petreikytė, Palangos „Baltijos" pagrindinė mokykla, mokytoja Jovita Petreikienė;

Gaivilė Karosaitė, Utenos r. Užpalių gimnazija, mokytoja Raimonda Sakalauskienė;

Gintarė Pociūtė, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, mokytoja Valdonija Karaliūnienė;

Gytis Gumuliauskas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Audronė Žukova;

Goda Maksimavičiūtė, Utenos r. Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Olga Meškuotienė;

Greta Banaitytė, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla, mokytoja Danguolė Grendienė;

Guoda Gerdauskaitė, Šilalės meno mokykla, mokytoja Sonata Dargienė;

Ignas Želvys, Šilutės meno mokykla, mokytoja Daina Nognienė;

Izabelė Imbrazaitė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Renata Sausaitienė;

Joana Lukšytė, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija, mokytoja Vilija Pridotkienė;

Jokūbas Kriaučiūnas, Šakių r. Slavikų pagrindinė mokykla, mokytoja V. Rakickienė;

Joris Vidrinskas, Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis", mokytoja Greta Valentienė;

Kamilė Rumšaitė, Šilalės r. Pajūralės pagrindinė mokykla, mokytoja Ramunė Igoriutė;

Karina Miliauskaitė, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, mokytoja Asta Startienė;

Karolina Tenikaitytė, Vilkaviškio r. Pajevonio pagrindinė mokykla, mokytoja Aldona Zaveckienė;

Irūna Žilinskaitė, Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Zita Kolupailienė;

Laisvydas Zakarka, Utenos lopšelis-darželis „Šaltinėlis", mokytojas Laimonas Šmergelis;

Linas Zareckas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos daugiafunkcis skyrius, vadovė Alvyra Bendinskienė;

Liucija Bendoraitytė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras, mokytoja Stasė Zelinauskaitė;

Martynas Gilaitis, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla, mokytoja Lina Skaisgirienė;

Melita Šerpetauskytė, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Diana Rupšienė;

Miglė Poviliūnaitė, Vievio meno mokykla, mokytoja Dalia Kobelevienė;

Mija Šližauskaitė, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Gita Gofmanienė;

Milda Kalavinskaitė, Alvito pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Gurinskienė;

Monika Šuminaitė, Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis", auklėtoja Giedrė (pavardė nenurodyta);

Neringa Dėdinaitė, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla, mokytoja Lidija Černiauskienė;

Neringa Kalvaitytė, Šiaulių r. Bubių pagrindinė mokykla, mokytoja Raimonda Valančienė;

Patricija Šlopšnytė, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytoja Rasa Tytmonaitė;

Paulina Kursaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija, mokytoja Lijana Raginskienė;

Radvilė Mockutė, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, mokytoja Zina Kačiušienė;

Rasa Sakalauskaitė, Vilkaviškio r. Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla, mokytoja Judita Skystimienė;

Rimantė Kalvaitytė, Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija, mokytoja Gedutė Jakubauskienė;

Rūta Brokevičiūtė, Marijampolės meno mokykla, mokytoja Aušra Šuliokienė;

Rūta Marija Tokarevaitė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Jūratė Kapcevičiūtė;

Saulė Diliartaitė, Vilkaviškio r. Gražižkių gimnazija, mokytoja Ona Kvasnauskienė;

Tadas Trasikas, Utenos specialioji mokykla - daugiafunkcis centras, mokytoja Daiva Tamaliūnienė;

Titas Ivoška, Klaipėdos Sendvario progimnazija, mokytoja A. Mačerinskienė;

Titas Žūkas, Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė", mokytoja Jolita Kasperavičienė;

Ugnė Gervickaitė, Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė", auklėtoja Janina Bataitienė;

Ugnė Gilytė, Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis", mokytoja Ingrida Navikienė;

Vaiga Čėsnaitė, Kaišiadorių kulūros centras, vadovė Rita Galkuvienė;

Vasarė Jakovlevaitė, Klaipėdos „Versmės" progimnazija, mokytoja Inga Kairienė;

Vesta Rickevičiūtė, Vilkaviškio r. Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas", mokytoja Rimutė Masteikienė;

Žygimantas Paulauskas, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšto pagrindinė mokykla, mokytoja Rita Šleinytė;

Violeta Debesienė, Vievio Gimnazija.

 

Dėmesio! Prizus ir padėkas perduosime per tų rajonų, iš kurių dalyviai buvo, Švietimo centrus.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 184