Apklausa

Mokytojui labiausiai trūksta
 

Paieška

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
ŠKPC
Kruonio gimnazijos geroji patirtis
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis
IQES online Lietuva tinklalapyje paskelbtas Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos gerosios patirties pavyzdys tema „Įsivertinimo patirtis ir jo poveikis Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos planavimui ir pažangai“. Registruoti vartotojai jau gali susipažinti su kolegų patirtimi. Rasite čia.
 
Gegužės mėnesio renginiai
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis
2017 m. gegužės mėnesio renginių planas - čia.
 
Sveikiname prizininkus!
2017 m. gegužės 2 d., antradienis

Sveikiname pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ prizininkus ir jų mokytojus!

I vieta - Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos komanda, kurios mokytoja Ingrida Pupalaigienė;

II vieta - Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komanda, mokytojas Antanas Noreika;

III vieta - Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinės mokyklos komanda, mokytoja Marijona Aleksejūnienė.

Kruonio gimnazijos ir Vaclovo Giržado progimnazijos komandoms linkime sėkmės regioniniame ture, kuris vyks Kaune.

 
Mokytojo TV
2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis
2017 m. gegužės 2 d. 14.00-14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikio ir planavimo dermė“. Transliacijos tikslas – aptarti, kaip pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikiai tiriami bendrojo ugdymo įstaigose, pedagogų kvalifikacijos tobulinimą vykdančiose institucijose ir kaip planuojamas šių poreikių įgyvendinimas. Daugiau informacijos čia.
 
Geografijos mokytojų metodinė diena
2017 m. balandžio 19 d., trečiadienis
Rytoj, balandžio 20 d., 12 val. Žaslių kultūros centre vyks rajono geografijos mokytojų metodinė diena tema „Susipažinkime, Kaišiadorys!“, skirta Pasaulinei Žemės dienai. Kviečiame rajono geografijos mokytojus ir jų mokinius dalyvauti renginyje.
 
Keičiasi olimpiados data
2017 m. balandžio 19 d., trečiadienis
Keičiama rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados data. Olimpiada vyks gegužės 9 d. 9 val. Švietimo ir kultūros paslaugų centre (Kęstučio g. 22). Kviečiame registruotis ir dalyvauti.
 
Mokytojo TV
2017 m. balandžio 19 d., trečiadienis
Balandžio 20 d. 14 val. Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Ugdymo plėtotės centras kviečia į tiesioginę „Mokytojo TV“ transliaciją tema „Mokytojų mokėjimo mokytis kompetencijos tyrimas ir kvalifikacijos tobulinimo formų paieška“. Transliacijos tikslas – apsvarstyti mokytojų mokėjimo mokytis kompetencijos reikšmę kvalifikacijos tobulinimo(si) procese.
 
Pagyrimo raštas
2017 m. balandžio 12 d., trečiadienis
Žiežmarių gimnazijos II klasės mokinys Igoris Kudrešovas iš Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio) respublikinės olimpiados  parsivežė LR Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštą už meninį skaitymą. Sveikiname Igorį ir jo mokytoją Nijolę Kudrešovą!
 
Informacija apie įstaigos reorganizavimą
2017 m. balandžio 11 d., antradienis

Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimas >>>

Kaišiadorių r. pedagoginės psichologinės tarnybos ir Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro reorganizavimo sąlygų aprašas >>>

 
Šaunuolės rumšiškietės!
2017 m. balandžio 7 d., penktadienis
Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso regioninis etapas, kuriame dalyvavo 26 atlikėjai. Konkurso vertinimo komisija, kurios pirmininkas – Valstybinio jaunimo teatro aktorius, bardas Gediminas Storpirštis, paskelbė laureatus. Jų tarpe Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 9 klasės mokinė Kotryna Streikutė ir 10 klasės mokinė Modesta Krugždaitė. Mokines parengė mokytoja Renata Gvildienė. Sveikiname ir linkime sėkmės nacionaliniame etape!
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 8 iš 189