Apklausa

Mokytojui labiausiai trūksta
 

Paieška

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
ŠKPC
Festivaliui pasibaigus
2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis

Sveikiname Mažojo rusų kalbos festivalio, skirto 6 klasių mokiniams, prizininkus ir jų mokytojas!

I vieta - Elada Jackevičiūtė;

II vieta - Ugnė Ipatova;

III vieta - Laimutė Audickaitė;

Šios mokinės mokosi Vaclovo Giržado progimnazijoje, jų mokytoja Hanė Jagminienė.

Padėkos raštais už atskiras rungtis apdovanoti šie mokiniai: Laimutė Audickaitė už turtingiausią žodyną, Rokas Urbonavičius už raiškųjį skaitymą, Miglė Kinderevičiūtė už dailyraštį. Jų mokytojos: Hanė Jagminienė ir Stasė Dičkienė (Kruonio gimnazija).

 
Nacionalinėje parodoje
2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis
Sveikiname Rumšiškių kultūros centro Pravieniškių vaikų keramikos būrelio auklėtinius Martyną Bernatonį ir Airidą Kveragą, tapusius Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo laureatais. Jų darbai eksponuojami nacionalinėje parodoje Jonavoje. Būrelio vadovė Audronė Skarbaliūtė.
 
Sveikiname matematikos olimpiados prizininkus!
2017 m. gegužės 11 d., ketvirtadienis

Sveikiname rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!

5 klasės

I vieta - Monika Karinauskaitė iš Žiežmarių gimnazijos, jos mokytoja Janina Kasputienė;

II vieta - Alma Nasevičiūtė iš V. Giržado progimnazijos, mokytoja Lina Kačiulienė;

III vieta - Saulė Lodaitė iš V. Giržado progimnazijos, mokytoja Birutė Gudonienė.

6 klasės

I vieta - Motiejus Tamonis iš Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, jo mokytoja Asta Smetonaitė;

II vieta - Guoda Laurušonytė iš V. Giržado progimnazijos, jos mokytoja Birutė Gudonienė;

III vieta - Elada Jackevičiūtė iš V. Giržado progimnazijos, mokytoja Birutė Gudonienė.

7 klasės

I vieta - Marija Vita Jucevičiūtė iš Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Onutė Ročienė;

II vieta - Dominykas Kratavičius iš V. Giržado progimnazijos, jo mokytoja Daiva Genevičienė;

III vieta - Benas Šimkūnas iš Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, mokytoja Onutė Ročienė.

8 klasės

I vieta - Adomas Bagdonas;

II vieta - Tomas Gofmanas;

Abu šie mokiniai iš V. Giržado progimnazijos, jų mokytoja Daiva Genevičienė;

III vieta - Nedas Gulbickas iš Žiežmarių gimnazijos, jo mokytoja Vida Kudrevičienė.

 
Mokytojo TV
2017 m. gegužės 10 d., trečiadienis
Gegužės 18 d. (ketvirtadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Mokyklų (įsi)vertinimo duomenys – kvalifikacijos tobulinimo programoms“. Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo institucijų vadovai, metodininkai, savivaldybių administracijų švietimo padalinių darbuotojai, bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai. Transliacijos tikslas – aptarti, kaip mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo ir išorinio vertinimo duomenis galima panaudoti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų pasiūlai sudaryti.
 
Kvietimas
2017 m. gegužės 9 d., antradienis
Kvietimas į konferenciją „Saugumo garantija. Kas ją gali suteikti?“ >>>
 
Sveikiname dviratininkus!
2017 m. gegužės 8 d., pirmadienis
Sveikiname Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komandą ir jos vadovą Vladą Bagdoną, tapusius nugalėtojais rajono jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“. Gegužės 11 d. ši komanda dalyvaus regioninėse varžybose Šakių rajone. Sėkmės!
 
Sveikiname konkurso "Gaisras" dalyvius
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis

Sveikiname piešinių konkurso "Gaisras" nugalėtojus bei jų mokytojus ir dėkojame šiems dalyviams:

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupė:

AGOTA ŽUMBAKYTĖ, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių r. Rumšiškių lopšelis-darželis, auklėtoja INGRIDA MORCHILADZE – I vieta;

PATRICIJA GOLOMBEVSKYTĖ, ikimokyklinio ugdymo grupė, 5 m., Kaišiadorių r. Rumšiškių lopšelis-darželis, auklėtoja ELVYRA MURAŠKOVIENĖ – II vieta;

IEVA MEILUTYTĖ, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, auklėtoja DALIA KUPČIŪNIENĖ – III vieta.

1-4 klasių grupė:

JOVITA BRAZAUSKAITĖ, 4 kl., Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla, mokytoja, JANINA MEILUVIENĖ – I vieta;

IZABELĖ IMBRAZAITĖ, 4 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja RENATA SAUSAITIENĖ – II vieta;

KAMILĖ PUPALAIGYTĖ, 4 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja RENATA SAUSAITIENĖ – III vieta.

5-8 klasių grupė:

RŪTA MARIJA TOKAREVAITĖ, 6 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ – I vieta;

UGNĖ BLIUJŪTĖ, 8 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ – II vieta;

SIMONA JUREVIČIŪTĖ, 8 kl., Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla, mokytoja DOVILĖ BUTĖNIENĖ – III vieta.

Už įsimintinus piešinius dėkojame:

GABIJAI VAINAITEI, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, auklėtoja DALIA KUPČIŪNIENĖ;

ASTIJUI ŠTURMAIČIUI, ikimokyklinio ugdymo grupė, 5 m., Kaišiadorių r. Žiežmarių lopšelis-darželis „Varpelis“, auklėtoja MARYTĖ TELEIŠIENĖ;

MARIJAI ŠIMKŪNAITEI, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, auklėtoja ALVYDA MALINAUSKIENĖ;

NAGLIUI ŠLIŽAUSKUI, ikimokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių r. Rumšiškių lopšelis-darželis, auklėtoja ELVYRA MURAŠKOVIENĖ;

MATUI MIKALAUSKUI, 1 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ ŠIMIENĖ;

AUGUSTEI OSTROMECKAITEI, 6 kl., Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla, mokytoja DOVILĖ BUTĖNIENĖ;

DANIELEI PAULAUSKAITEI, 8 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ;

UGNEI IPATOVAI, 6 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ;

DEIMILEI JANONYTEI, 8 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ;

KASPARUI GIRDŽIŪNAI, 6 lavinamoji klasė, Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykla, mokytoja EMA KARPINIENĖ;

TADUI CIKANAVIČIUI, 7 kl., Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija, mokytoja GENĖ SVETAKAITĖ.

 
Sveikiname konkurso "Saugi vaikystė" dalyvius
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis

Sveikiname piešinių ir plakatų konkurso "Saugi vaikystė" nugalėtojus bei jų mokytojus ir dėkojame šiems dalyviams:


Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupė:

IEVA MEILUTYTĖ, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, auklėtoja DALIA KUPČIŪNIENĖ – I vieta;

ADELĖ PALIKŠAITĖ, ikimokyklinio ugdymo grupė, 4 m., Kaišiadorių r. Žaslių lopšelis-darželis „Žaliasis klevelis“, pedagogė SONATA LAŽAUNINKIENĖ – II vieta;

GUSTĖ ŠMIGELSKYTĖ, priešmokyklinio ugdymo grupė, 6 m., Kaišiadorių r. Žaslių lopšelis-darželis „Žaliasis klevelis“, auklėtoja AUŠRA ALEKSIŪNIENĖ – III vieta.

1-4 klasių grupė:

NOJUS RAINYS, 4 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja RENATA SAUSAITIENĖ – I vieta;

KAMILĖ BUROKAITĖ, 3 kl., Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja GITA GOFMANIENĖ – II vieta;

IEVA SIAURUSAITYTĖ, 3 kl.,  Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja GITA GOFMANIENĖ – III vieta.

5-8 klasių grupė:

AGNĖ URBONAITĖ, 8 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ – I vieta;

ANASTASIJA RAMENSKAJA, 7 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ – II vieta;

JUSTINAS GUDZINSKAS, 7 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ – III vieta.

9-10 klasių grupė, laureatė:

KAROLINA JANULYTĖ, 10 kl., Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ.

Už įsimintinus piešinius dėkojame:

IGNUI LEONAVIČIUI, priešmokyklinio ugdymo grupė, 7 m., Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, auklėtoja DALIA KUPČIŪNIENĖ;

AUSTĖJAI LEONAVIČIŪTEI, priešmokyklinio ugdymo grupė, 7 m., Kaišiadorių lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, auklėtoja DALIA KUPČIŪNIENĖ;

AUSTĖJAI SABULYTEI, 3 kl.,  Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja GITA GOFMANIENĖ;

RAMINTAI LUBAITEI, 8 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ;

KAROLIUI GRABIJOLUI, 7 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ;

DANIELEI VERBICKAITEI, 7 kl., Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja JŪRATĖ KAPCEVIČIŪTĖ.

 
Viktorinos "Ten aukštai danguje" laureatai
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis

Sveikiname rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokinių viktorinos „Ten aukštai danguje“, skirtos Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metams paminėti, laureatus: 

Daugirdą Šermukšnį, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos 9 klasės mokinį (mokytoja Gražina Cvilikienė); 

Faustą Gustainį, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos 9 klasės mokinį (mokytoja Gražina Cvilikienė);

Dagnę Kinderevičiūtę, Kaišiadorių r. Paparčių mokyklos – daugiafunkcinio centro 9 klasės mokinę (mokytoja Danguolė Arlauskienė); 

Mileną Jurevičiūtę, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos 8 klasės mokinę (mokytoja Rita Vrubliauskienė).
 
Dainuojamosios poezijos respublikinio etapo prizininkai
2017 m. gegužės 5 d., penktadienis

Sveikiname Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinių grupę ,,124 fazės“, kurią sudarė Modesta Krugždaitė, Rytė Jonikaitė, Kotryna Streikutė ir Tautvydas Nagorskas bei jų mokytoją Renatą Gvildienę, Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso šalie etape, kuris vyko Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijoje, laimėjus II-ojo laipsnio diplomą!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 5 iš 187