Apklausa

Mokytojui labiausiai trūksta
 

Paieška

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
ŠKPC
Susipažinkite su nauja mūsų kolege - metodininke Dženeta
2017 m. spalio 4 d., trečiadienis

dzeneta

Esu Dženeta Taraškevičienė. Gimiau ir užaugau Žiežmariuose, šiuo metu gyvenu Kaišiadoryse. Baigiau Kruonio gimnaziją. 2015 metais įgijau VDU viešosios komunikacijos bakalauro diplomą, planuose – pedagogikos studijos. Dirbau Kruonio bibliotekoje. Šiuo metu esu Kaišiadorių rajono jaunimo reikalų tarybos narė. Studijų metais priklausiau VDU Radijo komandai, rašiau straipsnius. Esu komunikabili, atsakinga, pareiginga. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, jiems padėti ir pagelbėti. Turiu daug įvairių pomėgių, tačiau labiausiai man patinka keliauti bei skaityti knygas. Mane domina žurnalistika, andragogika, viešieji ryšiai bei veiklos organizavimas. Dirbdama čia pasistengsiu atsakyti į visus jums iškilusius klausimus, padėsiu, nes tikiu, kad tik kartu visi dirbdami galime pasiekti gerų rezultatų.

Mano elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , darbo telefonas - 8 346 60922.

 
Konkurso „Bičiulis žalia uniforma“ prizininkai
2017 m. spalio 3 d., antradienis

Sveikiname piešinių konkurso „Bičiulis žalia uniforma“ prizininkus ir jų mokytojus!

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje:

I vieta - Justas Cikanavičius iš V. Giržado progimnazijos Antakalnio PUG, jo mokytoja Danguolė Šiaulienė;

II vieta - Austėja Žilinskaitė iš Palomenės pagrindinės mokyklos, jos mokytoja Vida Balnienė;

III vieta - Arnas Ramaška iš Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“, jo auklėtoja Janina Ščiukienė.

1-2 klasių grupėje:

I vieta - Patricija Širvinskaitė iš Žiežmarių gimnazijos, jos mokytoja Aldona Barnackienė;

II vieta - Liucija Tamošiūnaitė iš V. Giržado progimnazijos, jos mokytoja Loreta Statkutė;

III vieta - Ieva Prusakova iš Žiežmarių gimnazijos, jos mokytoja Aldona Barnackienė.

3-4 klasių grupėje:

I vieta - Liepa Staninaitė iš V. Giržado progimnazijos, jos mokytoja Aušra Černiauskienė;

II vieta - Mindaugas Zaksas iš Palomenės pagrindinės mokyklos, jo mokytoja Danguolė Grendienė;

III vieta - Emilija Sereičikaitė iš Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Gita Gofmanienė.

 
Vlastybės pažinimo centras kviečia mokytojus
2017 m. spalio 2 d., pirmadienis
2017 m. spalio 4 d. (trečiadienį), 16 val. ir spalio 21 d. (šeštadienį), 13 val. mokytojus į specialią ekskursiją kviečia Valstybės pažinimo centras. Ekskursijos metu Centras pristatys ne tik interaktyvią moderniausio Lietuvoje edukacinio centro ekspoziciją, tačiau ir mokytojams bei mokiniams čia siūlomus užsiėmimus. Lankydamiesi Valstybės pažinimo centre, mokytojai išvys netrukus duris užversiančią ekspoziciją Laisvė dalyvauti, susipažins su mokiniams organizuojamų edukacinių užsiėmimų temomis ir galimybėmis savarankiškai vesti pamokas netradicinėje mokymosi erdvėje. Daugiau informacijos ir registracija į ekskursijas: http://www.pazinkvalstybe.lt/lt/naujiena/211 , apsilankymas ir visos Valstybės pažinimo centre teikiamos paslaugos – nemokamos.
 
Svetainė veiks iki 12.22 d.
2017 m. spalio 2 d., pirmadienis
Informuojame, kad ši interneto svetainė veiks tik iki 2017 m. gruodžio 22 d. Vėliau mūsų Skyriaus informaciją rasite adresu http://www.kaisiadorys-sspc.lt/
 
Su artėjančia Mokytojo diena!
2017 m. rugsėjo 27 d., trečiadienis
langasArtėja Mokytojo diena... Džaugiamės galėdami Jus pasveikinti ir šventės proga pakviesti į vieno iš Mokytojų kūrybos parodą mūsų Skyriuje. Tai - Žiežmarių gimnazijos dailės ir technologijų mokytojo Petro Dzedulionio tapybos darbai. Ačiū mielam Petrui už ilgametį bendradarbiavimą su mumis ir galimybę supažindinti mūsų Skyriaus lankytojus su autorine Mokytojo kūryba.
 
Kviečiame 10 rajono mokytojų ir 15 mokinių dalyvauti projekte
2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis

Kviečiame dalyvauti projekto „Būk detektyvas“ veikloje dešimt (10) rajono pedagogų (istorijos, pilietinio ugdymo, geografijos, lietuvių kalbos, dailės, dorinio ugdymo) ar mokyklų bibliotekininkų, kurie siekia, kad pamokos ar veikla po pamokų taptų įdomesnė, įvairesnė, skatintų mokinių motyvaciją. Mokytojas turėtų susitarti su 1, o iš didesnės mokyklos su 1 ar 2 savo mokiniais dėl jų dalyvavimo projekte. Prašome informuoti mus apie mokytojų ir jų mokinių pageidavimą dalyvauti projekte adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 687 94931 iki rugsėjo 22 d. Tikimės smagaus ir turiningo bendradarbiavimo vykdant projektą „Būk detektyvas".

 

Skaityti daugiau...
 
Patvirtintas
2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis
PEDAGOGŲ RENGIMO MODELIO APRAŠAS. Susipažinkite.
 
Dėmesio!
2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.
 
Susitikimas su jaunaisiais mokytojais
2017 m. rugsėjo 12 d., antradienis
Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnyba 2017 m. rugsėjo 28 d. 14 val. kviečia jaunuosius mokytojus, kurie turi darbo stažą iki penkerių metų, ir visus norinčius į susitikimą, kurio metu pasidalinsime žiniomis, patirtimi, idėjomis, nagrinėsime rūpimus klausimus, dalinsimės džiaugsmais ir sunkumais ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius. Susitikimas vyks adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys. Maloniai kviečiame dalyvauti.
 
Informacija mokiniams ir studentams
2017 m. rugsėjo 7 d., ketvirtadienis
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos primena keletą svarbių dalykų, kad besimokantiems būtų lengviau orientuotis privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemoje. Rasite čia.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 3 iš 189