rentacar oto kiralama arac kiralama
aysumporno izleporno izlepornporno izlepornoporno izlepornomobil pornopornopornporno indirporno izleporno tvpornoseksseks izleporno izlesikişsikişporn izlexhamsterazgın pornosıcak pornosinirsiz pornoxvideosyesilcam izleporno izlepornoporno porno izle bedava oyun oyna 2013 hairstyles dolap tamircisi porno Flas Oyun Oyna Yemek Tarifi Ask Sözleri Komik Video izle dusakabin pergola tente ipad servisi Sandalye bayrakci
Technologijų olimpiados vizitinė kortelė

2013/2014 m.m.

Rajoninis etapas

Olimpiados data
Olimpiados vieta
Sąlygos
Naudinga nuoroda
Nugalėtojai ir jų mokytojai

 

 

Komisija

 

Veiklos koordinatorius

 Vardas pavardė

Darbovietė

Telefonas

Faksas

Mobilus telefonas

El. paštas

 

Angelė Paškevičienė

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras

(8 346) 60 922

(8 346) 60 922

8 600 61864

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

Respublikinis etapas (pirma dalis)

Olimpiados data
Olimpiados vieta

Dalyviai iš rajono

Lydintieji mokytojai
Pasiekimai

 

2012/2013 m.m.

Rajoninis etapas

Olimpiados data
Olimpiados vieta
Sąlygos
Naudinga nuoroda
Nugalėtojai ir jų mokytojai

 

 

Komisija

 

Veiklos koordinatorius

 Vardas pavardė

Darbovietė

Telefonas

Faksas

Mobilus telefonas

El. paštas

 

Angelė Paškevičienė

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras

(8 346) 60 922

(8 346) 60 922

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Respublikinis etapas (pirma dalis)

Olimpiados data
Olimpiados vieta

Dalyviai iš rajono

Lydintieji mokytojai
Pasiekimai

 

2011/2012 m.m.

Rajoninis etapas

Olimpiados data 2012 02 23 (ketvirtadienis) 9 val.
Olimpiados vieta Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija
Sąlygos >>>
Naudinga nuoroda http://www.lmitkc.lt/lt/technologiju
Nugalėtojai ir jų mokytojai

Tekstilės ir aprangos kūrybinės veiklos  grupė

 7-8 klasės:

I-oji vieta - Evelina Drulytė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Rima Čepulienė

II-oji vieta - Kornelija Jakelaitytė, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Lina Jonikė

II-oji vieta - Rūta Stankevičiūtė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytoja Rima Čepulienė

III-oji vieta - Gabija Litvinaitytė, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Rima Čepulienė

9-10 klasės:

I-oji vieta - Saulė Marmakevičiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Jūratė Montrimienė

II-oji vieta - Simona Taraškevičiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Jūratė Montrimienė

III-oji vieta - Karolina Tkačiovaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Jūratė Montrimienė

III-oji vieta - Rūta Stančikaitė, Žiežmarių gimnazija, mokytoja Rita Dzedulionienė

 11-12 klasės:

I-oji vieta - Evelina Semenkovaitė, Žiežmarių gimnazija, mokytoja Rita Dzedulionienė

II-oji vieta - Lina Baltrušaitytė, Žiežmarių gimnazija, mokytoja Rita Dzedulionienė

III-oji vieta - Vita Tomkutė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Jūratė Montrimienė

 Konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupė

 

7-8 klasės:

I-oji vieta - Martynas Žilionis, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytojas Vladas Bagdonas

II-oji vieta - Juozas Nasevičius, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, mokytojas Arvydas Stalerūnas

III-oji vieta - Rimgaudas Pabiržis, Kaišiadorių rajono Palomenės pagrindinė mokykla, mokytojas Romaldas Kriugžda

9-10 klasės:

I-oji vieta - Jovita Ivoškaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

II-oji vieta - Andrius Toločka, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

III-oji vieta - Modestas Pabiržis, Kaišiadorių rajono Palomenės pagrindinė mokykla, mokytojas Romaldas Kriugžda

 11-12 klasės:

I-oji vieta - Rokas Staknevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

II-oji vieta - Marius Nikolaitis, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

II-oji vieta - Justas Matačiūnas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

III-oji vieta - Kęstutis Vaitkevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda

III-oji vieta - Ieva Rauluševičiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytojas Romaldas Kriugžda.

 

Komisija

Jūratė Montrimienė, Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja, pirmininkė

9-12 klasės(mergaičių)

Rita Dzedulionienė, Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos mokytoja;

Valerija Vankevičienė, Kaišiadorių rajono Žaslių pagrindinės mokyklos mokytoja;

Rima Čepulienė, Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos ir Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja;

Lina Jonikė, Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytoja

9-12 klasių (berniukų)

Romaldas Kriugžda, Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos ir Palomenės pagrindinės mokyklos mokytojas;

Alvydas Gudonis, Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos mokytojas;

Valentinas Ladas, Kaišiadorių rajono Antakalnio pagrindinės mokyklos mokytojas;

Nijolė Kriugždaitė, Kaišiadorių rajono Mūro Strėvininkų pagrindinės mokyklos mokytoja.

Veiklos koordinatorius

 Vardas pavardė

Darbovietė

Telefonas

Faksas

Mobilus telefonas

El. paštas

 

Angelė Paškevičienė

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras

(8 346) 60 922

(8 346) 60 922

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Respublikinis etapas (pirma dalis)

Olimpiados data 2012 04 4 - 5
Olimpiados vieta

VŠĮ Panevėžio profesinio rengimo centras

Dalyviai iš rajono

Lydintieji mokytojai
Pasiekimai