rentacar oto kiralama arac kiralama
aysumporno izleporno izlepornporno izlepornoporno izlepornomobil pornopornopornporno indirporno izleporno tvpornoseksseks izleporno izlesikişsikişporn izlexhamsterazgın pornosıcak pornosinirsiz pornoxvideosyesilcam izleporno izlepornoporno porno izle bedava oyun oyna 2013 hairstyles dolap tamircisi porno Flas Oyun Oyna Yemek Tarifi Ask Sözleri Komik Video izle dusakabin pergola tente ipad servisi Sandalye bayrakci
Matematikos olimpiados vizitinė kortelė
2014 m. sausio 13 d., pirmadienis

2013/2014 m. m.

Rajoninis etapas

Olimpiados data 2014-02-07
Olimpiados vieta Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras
Sąlygos
Naudinga nuoroda

Nugalėtojai ir jų mokytojai

9 klasė

I vieta - Greta Lenkaitytė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Mokytojas Vytautas Silvanavičius.

II vieta - Paulina Lukoševičiūtė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija;

Mokytojas Algirdas Burbulis.

III vieta - Laura Lasevičiūtė ir Ugnė Sinkevičiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Danutė Čiurinskienė.

10 klasė

I vieta - Gintautas Lasevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

II vieta - Gabija Švenčionytė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

III vieta - Martynas Žilionis, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Adelė Celiešiūtė.

11 klasė

I vieta - Karolis Barauskas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

II vieta - Simona Taraškevičiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

III vieta - Gabrielė Tamošiūnaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Irena Šimkūnaitė.

12 klasė

I vieta - Ignas Jankauskas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

II vieta - Simona Naudžiūnaitė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Mokytoja Janina Kasputienė.

III vieta - Gabrielė Taparauskaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

Komisija

9 klasės

Loreta Kuktienė, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos mokytoja, pirmininkė;

Rūta Baguževičienė, Kaišiadorių r. Paparčių pagrindinės mokyklos mokytoja;

Danutė Čiurinskienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;

Onutė Ročienė, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytoja;

Janina Silvanavičienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja.

10 klasės

Adelė Celiešiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja, pirmininkė;

Snieguolė Taparauskienė, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinės mokyklos mokytoja;

Rimas Kacevičius, Kaišiadorių rajono Mūro Strėvininkų pagrindinės mokyklos mokytojas;

Lina Šadbaraitė, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla.

11 klasės

Janina Kasputienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja, pirmininkė;

Irena Šimkūnaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;

Dalia Jonaitienė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja;

Renata Korsakovienė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja.

12 klasės

Algirdas Burbulis, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytojas, pirmininkas;

Roma Greičiutė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;

Daiva Genevičienė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja;

Vida Kudrevičienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja.

Veiklos koordinatorius

Vardas pavardė

Darbovietė

Telefonas

Faksas

Mobilus telefonas

El. paštas

 

Aušra Taparauskienė

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras

(8 346) 60 916

(8 346) 60 922

8 600 61864

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Respublikinis etapas

Olimpiados data 2014 m. balandžio 14-15 d.
Olimpiados vieta Vilniaus Gabijos gimnazija

Dalyviai iš rajono

Greta Lenkaitytė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Gintautas Lasevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Lydintieji mokytojai Vytautas Silvanavičius, Adelė Celiešiūtė
Pasiekimai

 

2012/2013 m. m.

Rajoninis etapas

Olimpiados data 2013-01-16
Olimpiados vieta Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras
Sąlygos
Naudinga nuoroda

Nugalėtojai

9 klasė

I vieta - Gintautas Lasevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

II vieta - Gabija Švenčionytė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

III vieta- Martynas Žilionis, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Adelė Celiešiūtė.

10 klasė

I vieta - Karolis Barauskas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Danutė Čiurinskienė.

II vieta - Deividas Žemkus, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija;

Mokytoja Renata Korsakovienė.

III vieta - Simona Konikovaitė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Mokytoja Janina Kasputienė.

11 klasė

I vieta - Simona Naudžiūnaitė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Mokytoja Janina Kasputienė.

II vieta- Ignas Jankauskas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

III vieta - Karolina Tkačiovaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

12 klasė

I vieta - Rokas Stankevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

II vieta - Kristina Naudžiūnaitė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija;

Mokytoja Vida Kudrevičienė.

III vieta - Vita Tomkutė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Mokytoja Roma Greičiutė.

Komisija

9 klasė

Rūta Baguževičienė, Kaišiadorių r. Paparčių pagrindinės mokyklos mokytoja, pirmininkė;

Adelė Celiešiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;

Violeta Liutkutė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja;

Aurelija Svorobovič, Kaišiadorių r. Pravieniškių S. Tijūnaičio pagrindinės mokyklos mokytoja.

10 klasė

Vida Kudrevičienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja, pirmininkė;

Danutė Čiurinskienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;

Rimas Kacevičius, Kaišiadorių rajono Mūro Strėvininkų pagrindinės mokyklos mokytojas.

11 klasė

Janina Bagdonienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja, pirmininkė;

Daiva Genevičienė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja;

Onutė Ročienė, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytoja;

Renata Korsakovienė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja.

12 klasė

Algirdas Burbulis, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytojas, pirmininkas;

Janina Kasputienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja;

Birutė Gudonienė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytoja;

Roma Greičiutė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja.

Veiklos koordinatorius

Vardas pavardė

Darbovietė

Telefonas

Faksas

Mobilus telefonas

El. paštas

 

Aušra Taparauskienė

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras

(8 346) 60 916

(8 346) 60 922

8 600 61864

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Respublikinis etapas

Olimpiados data 2013 03 26-27
Olimpiados vieta Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla

Dalyviai iš rajono

Gintautas Lasevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos 9 klasės mokinys.
Lydintieji mokytojai Adelė Celiešiūtė
Pasiekimai

 

Archyvas