Apklausa

Mokytojui labiausiai trūksta
 

Paieška

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
ŠKPC
Keičiasi olimpiados data
2017 m. balandžio 19 d., trečiadienis
Keičiama rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados data. Olimpiada vyks gegužės 9 d. 9 val. Švietimo ir kultūros paslaugų centre (Kęstučio g. 22). Kviečiame registruotis ir dalyvauti.
 
Mokytojo TV
2017 m. balandžio 19 d., trečiadienis
Balandžio 20 d. 14 val. Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Ugdymo plėtotės centras kviečia į tiesioginę „Mokytojo TV“ transliaciją tema „Mokytojų mokėjimo mokytis kompetencijos tyrimas ir kvalifikacijos tobulinimo formų paieška“. Transliacijos tikslas – apsvarstyti mokytojų mokėjimo mokytis kompetencijos reikšmę kvalifikacijos tobulinimo(si) procese.
 
Pagyrimo raštas
2017 m. balandžio 12 d., trečiadienis
Žiežmarių gimnazijos II klasės mokinys Igoris Kudrešovas iš Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio) respublikinės olimpiados  parsivežė LR Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštą už meninį skaitymą. Sveikiname Igorį ir jo mokytoją Nijolę Kudrešovą!
 
Informacija apie įstaigos reorganizavimą
2017 m. balandžio 11 d., antradienis

Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimas >>>

Kaišiadorių r. pedagoginės psichologinės tarnybos ir Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro reorganizavimo sąlygų aprašas >>>

 
Šaunuolės rumšiškietės!
2017 m. balandžio 7 d., penktadienis
Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso regioninis etapas, kuriame dalyvavo 26 atlikėjai. Konkurso vertinimo komisija, kurios pirmininkas – Valstybinio jaunimo teatro aktorius, bardas Gediminas Storpirštis, paskelbė laureatus. Jų tarpe Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 9 klasės mokinė Kotryna Streikutė ir 10 klasės mokinė Modesta Krugždaitė. Mokines parengė mokytoja Renata Gvildienė. Sveikiname ir linkime sėkmės nacionaliniame etape!
 
Sveikiname Gretą ir Ramūną!
2017 m. balandžio 6 d., ketvirtadienis
Sveikiname Lietuvos vaikų ir mokinių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų - konkurso „Tramtatulis“ regioninio turo laureatus ir jų vadoves! Tai - Kaišiadorių kultūros centro dainininkė Greta Jašauskaitė (jos vadovė Laima Morkūnienė) ir Kruonio kultūros centro pasakotojas Ramūnas Orinas (jo vadovė Janė Bernotienė). Šie mokiniai dalyvaus nacionaliniame konkurse. Sėkmės jiems!
 
Puikus Nedo rezultatas džiugina visus!!!!!!!!!
2017 m. balandžio 4 d., antradienis
diplomas
28-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada vyko kovo 31 – balandžio 3 dienomis Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Joje dalyvavo 50 geriausių Lietuvos jaunųjų programuotojų ir varžėsi dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių. Į šią olimpiadą dauguma 7–12 klasių mokinių (48 mokiniai) pateko po trijų prieš tai vykusių atrankinių olimpiados etapų, du mokiniai į olimpiadą buvo deleguoti iš baigiamojo dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo. Respublikinėje atrankoje gerai pasirodęs ir patekęs į paskutinį etapą Žiežmarių gimnazijos 8 kl. mokinys Nedas Gulbickas 3 dienas sprendė itin sudėtingus uždavinius. Galutinis rezultatas - sidabro medalis! Neapsakomai džiaugiamės kartu su Nedu, jo mokytoja Natalija Kociene, visa Žiežmarių gimnazijos bendruomene ir linkime ieškoti, atrasti ir eiti šiuo keliu vis pirmyn ir pirmyn...
 
Dėmesio! Pasikeitė data.
2017 m. balandžio 3 d., pirmadienis
Rašinių konkurso „Elektroninis laiškas merui" laureatų apdovanojimai vyks balandžio 20 d. (ne 13 d., kaip buvo planuota) 14 val. Kaišiadorių rajono savivaldybėje. Atsiprašome.
 
2017 m. balandžio renginių planas
2017 m. kovo 31 d., penktadienis
Kviečiame dalyvauti renginiuose.
 
Savižudybių prevencija mokykloje
2017 m. kovo 30 d., ketvirtadienis
Balandžio 11, 12, 13 d. nuo 9 val. ŠKPC vyks seminaras „Savižudybių prevencija mokykloje". Lektorės Ingrida Umarienė ir Rita Nemira Truskauskienė. Seminaro kaina - 3 eurai. Registruotis iki balandžio 10 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 43814 nurodant pageidaujamą seminaro datą. Kviečiame dalyvauti.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 6 iš 186