Projektai

 
Kviečiame 10 rajono mokytojų ir 15 mokinių dalyvauti projekte
2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis

Kviečiame dalyvauti projekto „Būk detektyvas“ veikloje dešimt (10) rajono pedagogų (istorijos, pilietinio ugdymo, geografijos, lietuvių kalbos, dailės, dorinio ugdymo) ar mokyklų bibliotekininkų, kurie siekia, kad pamokos ar veikla po pamokų taptų įdomesnė, įvairesnė, skatintų mokinių motyvaciją. Mokytojas turėtų susitarti su 1, o iš didesnės mokyklos su 1 ar 2 savo mokiniais dėl jų dalyvavimo projekte. Prašome informuoti mus apie mokytojų ir jų mokinių pageidavimą dalyvauti projekte adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 687 94931 iki rugsėjo 22 d. Tikimės smagaus ir turiningo bendradarbiavimo vykdant projektą „Būk detektyvas".

 

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname sėkmingai praėjus atranką!
2016 m. lapkričio 28 d., pirmadienis

Įvyko mokyklų, kviečiamų dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veikloje, atranka.

Skaityti daugiau...
 
Naujienos iš LKT
2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis
Lietuvos kultūros taryba (LKT) baigė registruoti pirmajam 2017 m. finansavimo etapo konkursui pateiktas paraiškas. Iš viso užregistruotos 3344 paraiškos. Atmetus 61 administracinio vertinimo nepraėjusią paraišką, ekspertams pateiktos 3283 kultūros ir meno iniciatyvos. Jas vertins 70 konkurso būdu atrinktų ir į grupes pagal finansavimo sritis ir programas paskirstytų kultūros ir meno ekspertų. Kaišiadorių rajono kultūros įstaigos, mūsų Centras ir Paparčių r. mokykla-daugiafunkcis centras pateikė konkursui 11 paraiškų. Rezultatus sužinosime sausyje.
 
Kviečia „StarT“ projektas
2016 m. spalio 14 d., penktadienis
Suomijos LUMA centras kviečia mokyklas, vaikų darželius, šeimas, neformaliojo švietimo grupes iš viso pasaulio jungtis į „StarT“ projektą! „StarT“ penkių žvaigždučių programa: gamtos mokslai, technologijos, menai, karjera ir ateitis. Registruotis į projektą galima „StarT“ tinklalapyje iki 2016 m. lapkričio 17 d. Geriausi projektai ir inovatyvios idėjos bus viešinamos ir apdovanojamos.
 
Kviečiame teikti Erasmus+ paraiškas jaunimo srityje 2016 m.
2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programos „Erasmus+" jaunimo srities įgyvendinimą Lietuvoje, informuoja, kad paskelbtas oficialus kvietimas teikti paraiškas 2016 m. 2016 metais paraiškas bus galima teikti 3 kartus.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 19