Informatikos olimpiados vizitinė kortelė |
2013/2014 m. m.
Rajoninis etapas
Olimpiados data |
2013 12 13 (penktadienis) 9 val. |
Olimpiados vieta |
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija |
Sąlygos |
>>> |
Nugalėtojai ir jų mokytojai
|
I vieta - Laurynas Rudis (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
II vieta - Linas Dulkė ir Mantas Vitkauskas (abu iš Žiežmarių gimnazijos)
III vieta - Justas Ališkevičius (Žiežmarių gimnazija) ir Karolina Tkačiovaitė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
Mokytojai: Natalija Kocienė ir Skaidrė Kriugždienė.
|
Komisija |
Skaidrė Kriugždienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja, pirmininkė;
Natalija Kocienė, Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos mokytoja;
|
Veiklos koordinatorius
Vardas pavardė
Darbovietė
Telefonas
Faksas
Mobilus telefonas
El. paštas
|
Aušra Taparauskienė
Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras
(8 346) 60 916
(8 346) 60 922
8 600 61864
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
|
Respublikinis etapas (I dalis)
Olimpiados data |
2014-01-31 9 val. |
Olimpiados vieta |
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija |
Dalyviai iš rajono
|
Laurynas Rudis ir Karolina Tkačiovaitė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija); Linas Dulkė, Mantas Vitkauskas ir Justas Ališkevičius (Žiežmarių gimnazija)
|
Lydintieji mokytojai |
Natalija Kocienė ir Skaidrė Kriugždienė |
Olimpiados komisija |
Vilma Dzimidavičienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija; Inga Danilevičienė, Kaišiadorių r. švietimo ir kultūros paslaugų centras.
|
Pasiekimai |
Justas Ališkevičius (Žiežmarių gimnazija) - kandidatas į respublikinės olimpiados II dalį |
Respublikinis etapas (antra dalis)
Olimpiados data |
|
Olimpiados vieta |
|
Dalyviai iš rajono
|
|
Lydintieji mokytojai |
|
Pasiekimai |
2012/2013 m. m.
Rajoninis etapas
Olimpiados data |
2012-12-14 |
Olimpiados vieta |
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija |
Sąlygos |
|
Nugalėtojai ir jų mokytojai
|
I vieta - Kristina Naudžiūnaitė, Laura Razulevičiūtė (abi iš Žiežmarių gimnazijos)
II vieta - Simona Naudžiūnaitė (Žiežmarių gimnazija)
III vieta - Linas Dulkė (Žiežmarių gimnazija)
Mokytoja Natalija Kocienė.
|
Komisija |
Skaidrė Kriugždienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja, pirmininkė;
Natalija Kocienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja;
Aurika Bartkienė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytoja.
|
Veiklos koordinatorius
Vardas pavardė
Darbovietė
Telefonas
Faksas
Mobilus telefonas
El. paštas
|
Aušra Taparauskienė
Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras
(8 346) 60 916
(8 346) 60 922
8 600 61864
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
|
Respublikinis etapas (I dalis)
Olimpiados data |
2013-02-01 |
Olimpiados vieta |
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija |
Dalyviai iš rajono
|
Linas Dulkė, Kristina ir Simona Naudžiūnaitės, Laura Razulevičiūtė (Žiežmarių gimnazija)
|
Lydintieji mokytojai |
Natalija Kocienė |
Olimpiados komisija |
Ingrida Kupčiūnienė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytoja;
Natalija Kocienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos mokytoja;
Sigita Tarasauskienė, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos mokytoja.
|
Pasiekimai |
|
Respublikinis etapas (antra dalis)
Olimpiados data |
|
Olimpiados vieta |
|
Dalyviai iš rajono
|
|
Lydintieji mokytojai |
|
Pasiekimai |
Archyvas
|