Apklausa

Mokytojui labiausiai trūksta
 

Paieška

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
ŠKPC
Besidomintiems popieriaus plastika
2011 m. lapkričio 13 d., sekmadienis

Naudinga nuoroda dailės, technologijų mokytojams, visiems, kas domisi popieriaus plastika ir užsiima kūryba.

 
Kviečiame mokytis Tėvelius!
2011 m. lapkričio 9 d., trečiadienis
Gerbiamieji, jeigu Jūs esate Tėtis ar Mama, turite klausimų vaikų auklėjimo tema, kartais Jūsų santykiuose su vaikais pasitaiko problemų ir konfliktų, ateikite į mūsų Centrą mokytis, kaip juos spręsti. Lapkričio 10, 17 d. 15.30 val., 11, 18 d. 13.00 val. bus gvildenamos temos: Konfliktas - gėris ar blogis? Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konflikto signalai. Konflikto profilaktika. Konfliktų sprendimas, sprendimo stiliai. Konflikto sprendimo principai. Sąlygos konfliktui išspręsti. Konflikto kontrolė. Konfliktiškos asmenybės. Lekorė – Renata Stonienė. Kviečiame dalyvauti!
 
Susitelkimo diena Guronyse
2011 m. lapkričio 9 d., trečiadienis
Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centras gruodžio 3 d. 9 val. kviečia tikybos mokytojus aktyviai dalyvauti advento susitelkimo dienoje Guronyse. Smulkesnė informacija telefonu (8 346) 54 073
 
Rusų kalbos mokytojams
2011 m. lapkričio 9 d., trečiadienis
Jonavos rajono rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio (pirmininkė R. Kaminskienė) narių surinktos naudingos nuorodos rusų kalbos pamokoms (seminaro "Internetas rusų kalbos pamokose" praktinė užduotis).
 
Konkursas „Dainų dainelė"
2011 m. lapkričio 8 d., antradienis
Kviečiame aktyviai dalyvauti 2012 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“. Šis konkursas jubiliejinis – „Dainų dainelė“ organizuojama jau dvidešimtąjį kartą. Rajoninis (II etapas) vyks 2011 m. gruodžio 9 d. 11 val. Kaišiadorių meno mokykloje. Dalyvių anketas - suvestines prašome pristatyti iki gruodžio 5 d. Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro metodininkei Sonatai Lažauninkienei arba siųsti el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Konkurso nuostatus ir dalyvio anketą - suvestinę rasite http://www.cmm.lt/cms/content/view/435/169/
 
Mažieji laureatai iš Rumšiškių
2011 m. lapkričio 7 d., pirmadienis
LMITKC piešinių konkurse 5-6 metų Lietuvos vaikams tema „Atšvaitėlis mano draugas“ laureatais tapo „Vėžliukų“ grupė (4-5 metai) iš Rumšiškių lopšelio-darželio. Daigiau informacijos http://www.atsvaitas.lt/lt.php/naujienos?id=65. Piešinius galima pamatyti http://www.lmitkc.lt/lt/nuotrauku_galerija2/73. Sveikiname!
 
Laukiame Jūsų minčių ir pasiūlymų...
2011 m. lapkričio 5 d., šeštadienis
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius ir Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras, bendradarbiaudami su rajono švietimo įstaigomis, padedant Žaslių pagrindinei mokyklai, planuoja surengti konferenciją Kaišiadorių teritorinių mokyklų tinklų gerosios patirties sklaidos tema. Prašome iki lapkričio 15 d. pasidalinti mintimis (laisva forma) dėl konferencijos organizavimo, programos, veiklos formų ir t. t. Rašykite adresais Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
 
Kviečiame dalyvauti Švietimo savaitės renginiuose!
2011 m. lapkričio 4 d., penktadienis

KAIŠIADORIŲ RAJONO ĮSTAIGŲ RENGINIAI,

SKIRTI SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SAVAITEI

„NUO TREČIOJO IKI DVIDEŠIMT PIRMOJO AMŽIAUS.

RUDENS PASIRINKIMAI“

(2011 m. lapkričio 14–20 d.)

 • Kaišiadorių TAU klausytojų susitikimas su Kaišiadorių rajono savivaldybės meru, administracijos vadovais, tarybos nariais.
 • Miško diena. Išvyka į Strošiūnų mišką. Visiems pageidaujantiems.
 • Anglų kalbos mokymai pradedantiesiems senjorams.
 • Mokymai suaugusiems rajono gyventojams pilietiškumo, bendravimo su jaunimu tema.
 • Mokymai tėvams ir seneliams bendravimo su vaikais tema.
 • Pažintinė išvyka į Kauno prekybos ir verslo mokyklą, Vytauto Didžiojo Universitetą (Jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos mokiniams).
 • Paskaita „Karjeros planavimas“. Pranešėja - Sonata Lažauninkienė. Pokalbis su buvusiais mokiniais tema „Mano profesija. Ateities vizija“ (Jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos mokiniams).
 • Atvirų durų diena Kaišiadorių rajono bendruomenei Jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje.
 • Mokymai privačių miškų savininkams „Privačių miškų tvarkymo ir naudojimo pagrindai“.
 • Neįgaliųjų asmenų kūrybinių darbų paroda Socialinių paslaugų centre. Visiems pageidaujantiems.
 • Susitikimas su Kaišiadorių viešosios bibliotekos Gudienos skyriaus darbuotoja Danguole Repčinskiene. Socialinių paslaugų centro klientams.
 • Muzikinė popietė su Kaišiadorių meno mokyklos mokiniais. Socialinių paslaugų centro klientams.
 • Edukacinė pamoka „Karpiniai“ Rumšiškių kultūros centro Dovainonių skyriaus salėje visiems pageidaujantiems suaugusiesiems.
 • Paskaita „Rytų filosofija mūsų gyvensenoje“ Rumšiškių kultūros centre visiems pageidaujantiems.

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI!

 

Daugiau informacijos – čia. Dėl papildomos informacijos kreiptis į Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro metodininkę Aušrą Taparauskienę tel. 8 346 60916 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
Projektas "Žaliosios mokymosi aplinkos"
2011 m. lapkričio 3 d., ketvirtadienis

ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas

„Gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojų ir mokinių dalykinių kompetencijų ugdymas tiriant žaliąsias mokymosi aplinkas

(Žaliosios mokymosi aplinkos)“  

 

Projekto tikslinė grupė: gamtos dalykų (biologijos, chemijos, fizikos) 335 mokytojai.

Mokymai bus organizuojami 10 saugomų teritorijų centrų pagal dvi programas.

Bendra kursų trukmė 200 val.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame mokytis nuotoliniu būdu
2011 m. lapkričio 3 d., ketvirtadienis

Mūsų Centras siūlo galimybę mokytis nuotoliniu būdu. Temos - čia. Kreiptis į Aušrą Taparauskienę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  arba tel. 8 346 60916.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 181 182 183 184 185 186 Sekantis > ir >>

Puslapis 183 iš 186